Zaznacz stronę

start

Saminwestuje.pl to content  z tej tematyki mówiącej o inwestycjach. Jak się okazuje inwestycje nie rzadko stają się tematem tabu o którym lepiej nie wspominać w towarzystwie – wiem z własnego doświadczenia. Rozmowy o finansach najczęściej kończą się na plotkach kto ile zarabia i tyle…

Mam nadzieję, że Saminwestuje.pl stanie się dla niejednego czytelnika kompendium wiedzy na temat inwestycji, pomoże wielu osobom postawić pierwsze kroki w świecie finansów i inwestycji.

Koncepcja Saminwestuje.pl ma za zadanie prezentować prosty portfel inwestycyjny dostępny dla każdego nawet przeciętnego Polaka. W następnych wpisach będę się starał naprzemiennie omawiać transakcje jakie zawieram na giełdzie i na razie tylko giełdzie 🙂 oraz poruszę podstawy, krok po kroku jak się zabrać za te inwestycje.

Myślę, że taka forma będzie najodpowiedniejsza i dla tych początkujących czytelników jak i nieco bardziej doświadczonych. Mam nadzieję, że poprzez tą część praktyczną uda mi się pobudzić Was do dyskusji i wzajemnej wymiany własnych doświadczeń.

Tyle słowem wstępu… 🙂

P.S. 1

Dzisiaj jestem już po pierwszej testowej transakcji w ramach „portfela na każdego”, więcej o niej już w następnym wpisie.

P.S. 2

Strona prowadzona będzie w formie bloga, a przez najbliższe dni i tygodnie stale będzie udoskonalana – stąd czasem coś się pojawi, a czasem zniknie.